top of page

BlancOne hammaste LED-valgendus on kiire, valutu ja efektiivne!

Meie kliinik pakub Itaalia tootja professionaalset hambavalgendussüsteemi BlancOne, mis põhineb uuel patenteeritud fotokeemilisel tehnoloogial. Antud süsteem on välja töötatud koostöös teadlastega ning põhineb 15 aasta pikkusel uurimustööl.Efektiivne madalatel kontsentratsioonidel

Kasutame vaid 5,6% vesinikperoksiidi, mille kasutamine hambavalgenduses on heaks kiidetud Terviseameti poolt ja mis on vastavuses tarbijate ohutuse tagamise Euroopa Liidu direktiiviga.


Ei ole vaja igemekaitsegeeli

BlancOne valgendamine ei nõua limaskestade kaitsmist, kaotades nii kõige keerulisema osa protseduurist. Seda on lihtne ja ohutu läbi viia ning BlancOne valgenduse ajal ja selle järgselt esineb patsientidel harva kaebusi.


Toimib vaid 10 minutiga

Tänu BlancOne fotokeemilisele tehnoloogiale toimub tavaliselt tunni kestev karbamiidperoksiidi lagunemine vaid mõne minutiga.


Saab kombineerida hammaste puhastusega

Kuna protseduur on palju kiirem ja mugavam, siis saab seda kombineerida teiste suuhügieeni

protseduuridega (soodapuhastus, hambakivi eemaldus).Ei tekita valu ega tundlikkust

Tänu väga kiirele toimele ei ole ükski BlancOne-i hambaravikabinetis läbiviidav protseduur agressiivne ega kuivata hambaemaili. Nii ei teki hammastel valu ega tundlikkust.


Taskukohane ja korratav

Tänu kiirele protseduurile ja soodsale hinnale saab BlancOne'i pakkuda kõigile taskukohase hinnaga. See on ideaalne valik esmakordseks ohutuks valgendamiseks.Pakume kahte BlancOne valgendamise võimalust:


1. BlancOne Click valgendus (1 kord 10 minutit)

  • kaks ühes teenus: puhastus + 10 minutit hammaste valgendust

  • kuni 5 tooni heledamad hambad

  • protseduuri võib teostada 4-6 korda aastas


2. BlancOne Touch valgendus (3-4 korda 8 minutit)

  • ühe visiidi jooksul 3-4 korda 8-minutilist seanssi

  • kuni 7 tooni heledamad hambad

  • protseduuri võib teostada 1-2 korda aastasNB! Enne hammaste valgendamist tasub konsulteerida hambaarstiga, et veenduda, et hambad on terved ning et protseduur sobib. Kui enne valgendamist teha hammaste süvapuhastus, siis saab saavutada maksimaalse tulemuse.


Comments


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page